İkbal Thermal & Spa’da Yüzme Dersleri Başlıyor

İkbal Thermal & Spa’da Yüzme Dersleri Başlıyor

yuzme-kursu

Minera SPA ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu işbirliği ile   yüzme kurs kayıtlarımız başlamıştır.

Yüzme Kursu AfişYaz tatilinin de başlamasıyla birlikte, öğrencilerin yaz tatilini en güzel şekilde geçirmesi amacıyla başlatılan yüzme kurslarımız, 15 Haziran tarihinde başlayacak haftaiçi gündüz 10:00-12:00 saatlerinde toplam 10 seans olarak verilecektir. Dersi kaçıran öğrenciler için telafi dersleri  verilecektir.

İkinci etap kurslarımız ise 29 Haziran 2015 tarihinde başlayıp, 10 Temmuz 2015 tarihinde sona erecektir.

Öğrencilerimiz yüzme kursu boyunca öncelikle yüzme tekniklerini öğrenecekler, daha sonra ise deneyimli yüzme hocalarımız tarafından kısa sürede yüzmeyi öğreneceklerdir. Yüzme kursumuz ayrıca küçük öğrencilerimizin kendilerine olan özgüvenini kazandırmanın yanı sıra fiziksel olarak da gelişmelerini sağlayacaktır.

Yüzme vücuda esneklik ve dayanıklık kazandırır. Kalbi güçlendirir, dolaşımı düzenler. Vücut direncini yükseltir, gribal enfeksiyonlardan korur ve kas olarak güçlenmesini sağlar. Psikolojik açıdan kendine güven, konsantrasyon, güçlü iletişim, stres gibi kavramları pozitif anlamda dengeler.

Özel Yüzme derslerimiz ise birebir yani bir antrenörün sadece size eğitim vermesi şeklindedir. Ders saatlerimiz oldukça esnek olup, sizin ve bizim uygun olduğumuz zamanlarda önceden planlanarak 09-00 – 22-00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Bayan öğrencilerimiz isterse bayan hocadan birebir ders alabilir. Gruplar için özel sınıflar da açılabilir. Yüzme dersine başlamadan önce mutlaka kimliğinizle gelip kayıt olmanız gerekmektedir.

Açmış olduğumuz yüzme kursumuza yoğun ilgi gösteren tüm katılımcılara ve öğrenci velilerimize teşekkür ederiz.

Yüzmeyi, Profesyonel Eğitmenlerden Öğreninin

Kurs Seçenekleri:

  • Çocuklar İçin
  • Yetişkinler İçin (Bayanlara özel grup ve bayan hoca)
  • Özel Kurslar