Hasta Takip ve Rehabilitasyon Programları

htp-1

High-Tech Rehabilitation

Kalp ameliyatı veya kalp krizi sonrası hastaların olası riskleri azaltmak ve eski sağlığına kavuşturmak için rehabilitasyon süreci önemlidir. Map2heal’in işbirliği içerisinde olduğu termal oteller ve üniversiteler aracılığıyla sizlere teknolojik medikal cihazlar kullanılarak güvenli bir hasta takip ve rehabilitasyon süreci sunuyoruz.

htp-2

Map2heal İle Hasta Takip Sistemi

Kendi Evinizdeymiş gibi Hissederek Sağliğiniza Kavuşun !

Size geçirdiğiniz hastalık süreçlerini unutturacak, ama aynı esnada sağlık kontrollerinizi eksiksiz yapabileceğiniz bir "Hasta Takip Sistemi" sunulmaktadır.

Bu sistem ile, özel hemşire eşliğinde günlük sağlık kontrolleriniz, yüksek teknolojik monitor sistemleri sayesinde EKG, nabız, tansiyon, ateş, solunum, vücut aktivite, kalori, beslenme takibiniz yapılmaktadır. Kendi doktorunuz sizi her gün "sanal vizit" (Video Konferans) sistemi ile muayene etmektedir.

Özel diyetisyen ile günlük muayene ve diyet kalori takibiniz gerçekleştirilmektedir. Size zararlı olan besinler bu program içerisinde ortaya çıkarılıp, sağlıklı yepyeni bir hayata başlamanız sağlanmaktadır.

Vücut efor kapasitesine göre ayarlanacak Fizik Tedavi Programları ile tekrardan eski gücünüze kavuşma sağlanmaktadır. Bu fizik tedavi programında Termal Otelin en geniş imkanları kullanılmaktadır.

Hasta Takip Sistemi kapsamında Sosyal, Ruhsal veya Mesleki Rehabilitasyon Programlarına mevcuttur. Bu programlar ile sizi Psiko-Sosyal olarak hazırlayarak, kısa sürede iş ve Normal hayatınıza dönüşünüz sağlanmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra haftada bir kalp için check-up yapılmakta, kan tahlili, EKG ve Ekokardiyografi gibi tetkikler ile kontrol altında tutulmaktasınız.

Alanında uzman doktordan kendi hastalığınızla ilgili seminerler alabileceksiniz. üstelik haftada bir kendi doktorunuz ile buluşma ve görüşme şansına sahip olacaksınız.

Sağlığınıza Sağlık Katmak İçin

Masaj yaptırabilir, cilt bakımıyla güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. özel aile banyolarıyla ailecek bir arada vakit geçirebiliriniz. Bitki ve çamur banyolarıyla ve aroma terapilerle stresten uzaklaşıp, rahatlayabilirsiniz. Bu hizmetler ekstra hizmet bedeline tabidir.

Konaklama

Map2heal HTR Programlarıyla Size Beklentinizin üzerinde Bir Sağlık Hizmeti Sunuyor. Çünkü En Değerli Varlığınız Sağlınız!

İster 3 Günlük ve 7 Günlük Rehabilitasyon Paketleriyle, ister 14 Günlük ve 21 Günlük Rehabilitasyon Paketleriyle kendi evinizdeymiş gibi hissederek rehabilitasyon programından faydalanabilirsiniz. Konaklama türünüz rahatınız düşünülerek, refakatçiniz ile beraber tam pansiyon olup, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği, hatta ara öğünler dahildir. Map2heal ile Termal Otel’de konaklama süresince kalp hastalığınızın optimal koşullarda takibi ve tedavisi yapılacaktır. Misafirlerimiz rehabilitasyon süresi sonrası geçirilen ameliyatın veya kalp krizinin Psiko-Sosyal etkilerinin azaldığını hissetmektedirler.

HTR Programı Farkı

Map2heal HTR Programı Farkıyla Konaklayın Birçok Hizmetten ücretsiz Yararlanın.

Map2heal farkıyla Termal Otel kalitesinde bay ve bayan Türk Hamamlarından, termal havuzlardan faydalanarak vücut performansının yeniden kademeli bir biçimde kazanılması ve günlük aktivitelerin eskisine oranla daha da artırılmasını sağlayabilirsiniz. Doktorunuz izin verdiği sürece, sauna ve buhar odalarında vakit geçirerek stresten uzaklaşarak yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Jakuzili havuzlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gerek sizin için, gerekse refakatçiniz için dinlendirici, stressten uzak bir zaman geçirebilirsiniz ve böylelikle vücut performansınızın yeniden eskisi gibi olmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra, tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz kablosuz internet hizmeti, açık otopark, bagaj odası ve mini clubdan yararlanabilirsiniz. Otelde bayanlar için yüzme havuzu da bulunmaktadır.

Hizmetler

  • 5 yıldızlı otelde konaklama - Tam pansiyon
  • Doktorunuzla günlük Video Konferans “Sanal Vizit”
  • Özel hemşirelik desteği
  • Günlük diyetisyen kontrolü
  • Günlük kalp ve vital parametre konrtolü
  • Online psikolojik danışmanlık hizmeti
  • Haftada bir uzman doktorla Check-up hizmeti
  • Haftada bir kalp sağlığı seminerleri
  • Günlük egzersiz aktiviteleri ve geziler